Julia Krajewska

kosmetolog 

Julia Krajewska

Julia Krajewska jest terapeutką z bogatym doświadczeniem, zdobytym w medycznych placówkach Trójmiasta. Specjalizuje się w Modelowaniu Sylwetki oraz fizjoterapii.

Julia Krajewska jest terapeutką z bogatym doświadczeniem, zdobytym w medycznych placówkach Trójmiasta. Jest absolwentką Fizjoterapii w Wyższej Szkole Zarządzania, a także Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Już podczas studiów rozpoczęła kursy doszkalające, do dziś poszerzając swoją wiedzę i sukcesywnie rozwijając umiejętności. Dzięki temu jest specjalistką w wielu wąskich dziedzinach, m.in. w masażu Lomi Lomi Nui, ukończyła PNF Basic i Pilates Basic i Advanced.

Swoje bogate doświadczenie zawdzięcza pracy w wielu specjalistycznych placówkach w całym Trójmieście. Dzięki temu mogła zajmować się pacjentami, którzy zmagali się z różnymi jednostkami chorobowymi i borykali z różnorodnymi dolegliwościami. Pozwala to na indywidualne podejście do pacjenta, które zawsze musi być dopasowane do jego możliwości ruchowych oraz ich ograniczeń. Zdobyte doświadczenie przekłada się na wybór odpowiednich metod terapetycznych oraz przede wszystkim ich skuteczność.

Pracowała m.in. w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha w Gdańsku, Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Gdańsku, Pomorskim Centrum Traumatologii, Sanatorium Uzdrowiskowym MSW w Sopocie, a także Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie. Praktykę prowadziła również w pracowniach fizykoterapii, kinezyterapii i fizjoterapii klinicznej. Jest osobą cierpliwą, więc może pracować zarówno z dorosłymi, seniorami oraz dziećmi w wieku szkolnym, z którymi szybko łapie dobry kontakt.

Przeprowadza zabiegi fizykalne laseroterapii, ultradźwięków, elektroterapii i pola magnetycznego, a także zabiegi kinezyterapii w postaci m.in. gimnastyki w obciążeniu, gimnastyki ogólnosprawnościowej czy ćwiczeń indywidualnych.

Prywatnie pasjonuje się podróżami i chętnie grywa w tenisa.