Wypieki twarzy - skuteczne leczenie wypieków twarzy - Gdańsk

Skąd się biorą wypieki twarzy?

Dzięki najnowocześniejszej na świecie technologii laserów Varilite oraz pro Dye-VL, wypieki twarzy można wyleczyć szybko i skutecznie. Fototerapia umożliwia nieinwazyjne i bezbolesne usuwanie wypieków twarzy i wszelkich zmian naczyniowych na twarzy i ciele. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu!

Wypieki twarzy pojawiają się na ogół jako reakcja na emocje – np. wstyd czy gniew, jednak mogą mieć również inne, medyczne przyczyny. Wypiekom na twarzy nierzadko towarzyszą uczucie gorąca, pocenie się, a nawet niepokój i zawroty głowy. Do pojawienia się wypieków na twarzy dochodzi, gdy krew gwałtownie napływa do naczyń krwionośnych, znajdujących się pod powierzchnią skóry. Spośród przyczyn prowadzących do pojawiania się wypieków wyszczególniamy: emocje, nagłe zmiany temperatury, nadciśnienie, menopauza, alkohol.

Jak leczymy u nas?

Wizytę u dermatologa rozpoczyna przeprowadzenie dokładnego wywiadu lekarskiego oraz badanie skóry. Dzięki temu, można ustalić prawdopodobną przyczynę wypieków i podjąć najlepsze leczenie.

Dzięki ścisłej współpracy z lekarzami innych specjalizacji z Centrum Zdrowia Lifemedica, każdy Pacjent może liczyć na fachową poradę oraz pomoc ze strony innych lekarzy. W trakcie leczenia, Pacjent jest pod stałą opieką dermatologa, który na bieżąco monitoruje wyniki kuracji.

W klinice stosujemy skuteczną i bezpieczną metodę fototerapii, którą przeprowadzamy na najnowocześniejszych na świecie laserach – Varilite oraz Harmony XL pro Dye-VL.

Skuteczna terapia

Miejscowe leczenie: W chwili obecnej największą uwagę przywiązuje się do leków zwężających naczynia krwionośne.

Doustne leczenie: W leczeniu doustnym znaczącą rolę odgrywają leki o działaniu uspokajającym.

Leczenie zabiegowe: Istnieją zabiegi dermatologiczne, które skutecznie wspomagają leczenie wypieków twarzy. W naszej klinice pracujemy na innowacyjnych urządzeniach najnowszej generacji: Laser Varilite, Laser Harmony XL pro Dye-VL.

CHCESZ WYLECZYĆ WYPIEKI TWARZY? ZADZWOŃ: 793 997 080

Zobacz również: