Rozszerzone naczynka na twarzy - skuteczne zamykanie naczynek na twarzy

Charakterystyka rozszerzonych naczynek

Dzięki najnowocześniejszej na świecie technologii laserów Varilite oraz pro Dye-VL, rozszerzone naczynka na twarzy można wyleczyć szybko i skutecznie. Fototerapia umożliwia nieinwazyjne i bezbolesne zamknięcie rozszerzonych naczynek. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu!

Rozszerzone naczynka włosowate to dość powszechna przypadłość, która dotyczy osób w różnym wieku. Przyczyna posiadania tzw. cery naczynkowej to zazwyczaj predyspozycje genetyczne (u ok. 80% Pacjentów), zaburzenia pracy hormonów i krążenia, nadciśnienie tętnicze, schorzenia układu pokarmowego, czy ogólna wrażliwość skóry. Osoby, które mają cerę naczynkową, powinny unikać opalania oraz siedzącego trybu życia. Rozszerzone naczynka najczęściej dają o sobie znać podczas mrozów (zimą) oraz upałów (latem). Bardzo niskie lub skrajnie wysokie temperatury powietrza, silny wiatr i ostre słońce sprawiają, że naczynia włosowate rozszerzają się, a ich ścianki stają się kruche, przez co może dojść do stanów zapalnych. Uszkodzeń naczynek wskutek opisanych czynników, zwane teleangiektazją, da się cofnąć. Ich pojawienie się na twarzy może w późniejszym czasie prowadzić do powstania trądziku różowatego. Cera naczynkowa jest nierzadko ignorowana, tymczasem może prowadzić do znacznych problemów zdrowotnych.

Jak leczymy u nas?

Pacjent, który umówi się na wizytę u jednego z dermatologów, jest objęty całościową opieką. Oznacza to, że jeśli zajdzie taka potrzeba, jego indywidualny przypadek będzie skonsultowany z lekarzami innych specjalizacji. Diagnoza cery naczynkowej jest możliwa dzięki badaniu skóry i przeprowadzeniu wywiadu lekarskiego. Na podstawie wyników, dermatolog zaleca odpowiednie leczenie – doustne lub miejscowe, niekiedy poparte skutecznymi zabiegami. W trakcie leczenia, Pacjent jest pod stałą opieką lekarza, który na bieżąco monitoruje wyniki kuracji.

W klinice stosujemy skuteczną i bezpieczną metodę fototerapii, którą przeprowadzamy na najnowocześniejszych na świecie laserach – Varilite oraz Harmony XL pro Dye-VL.

Skuteczna terapia

Miejscowe leczenie: Zazwyczaj polega na właściwej pielęgnacji skóry, stosowaniu leków o działaniu przeciwzapalnym oraz obkurczającym naczynia. Ponadto istotną rolę odgrywa fotoprotekcja.

Doustne leczenie: Jest stosowane znacznie rzadziej, niż leczenie miejscowe. Bierze się pod uwagę preparaty o protekcyjnym działaniu na naczynia krwionośne.

Leczenie zabiegowe: Istnieją zabiegi dermatologiczne, które skutecznie wspomagają leczenie cery naczyniowej. W naszej klinice pracujemy na innowacyjnych urządzeniach najnowszej generacji: Laser Varilite, Laser Harmony XL pro Dye-VL.

CHCESZ SIĘ POZBYĆ ROZSZERZONYCH NACZYNEK Z TWARZY? ZADZWOŃ: 793 997 080

Zobacz również: