Popękane naczynka na twarzy - skuteczne leczenie, diagnoza w Gdańsku

Czemu naczynka pękają?

Dzięki najnowocześniejszej na świecie technologii laserów Varilite oraz pro Dye-VL, pękające naczynka można wyleczyć szybko i skutecznie. Fototerapia umożliwia nieinwazyjne i bezbolesne zamykanie naczynek i wszelkich zmian naczyniowych na twarzy i ciele. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu!

Choć nierzadko winne są geny, na pogorszenie stanu naczynek włosowatych wpływa niewłaściwa dieta, nadmierne opalanie oraz nieodpowiednia pielęgnacja cery. Popękane naczynka na twarzy wyglądają jak czerwone plamki i są potocznie zwane „pajączkami”. Cera naczynkowa jest niezwykle wrażliwa i charakteryzuje się cienką skórą, która szybko reaguje na zmieniające się czynniki zewnętrzne, takie jak temperatura (mróz i upał), silny wiatr, słońce, wilgotność powietrza. Osoby, które mają cerę naczynkową, powinny unikać słońca, stresu, nagłych zmian temperatur, leków antykoncepcyjnych, gorących kąpieli, sauny, łaźni parowych, czerwonego wina, gruboziarnistych peelingów i produktów złuszczających, gorących napojów oraz ostrych przypraw.

Jak leczymy u nas?

Każdy Pacjent traktowany jest indywidualnie. Oznacza to, że leczenie jest dobierane na podstawie badania skóry oraz wywiadu lekarskiego. W zależności od wyników badania i prawdopodobnych przyczyn pękania naczynek, dermatolog zaleca najskuteczniejszą metodę leczenia miejscowego, doustnego czy zabiegowego lub kombinację kilku metod. W trakcie leczenia, Pacjent jest pod stałą opieką lekarza, który na bieżąco monitoruje wyniki kuracji.

W klinice stosujemy skuteczną i bezpieczną metodę fototerapii, którą przeprowadzamy na najnowocześniejszych na świecie laserach – Varilite oraz Harmony XL pro Dye-VL.

Skuteczna terapia

Miejscowe leczenie:

Podstawa to właściwa pielęgnacja skóry. Równie ważne jest stosowanie leków o działaniu przeciwzapalnym oraz obkurczającym naczynia. Nie należy zapominać o fotoprotekcji w okresie intensywnego nasłoneczniania.

Doustne leczenie: Ten rodzaj terapii odgrywa znacznie mniejszą rolę niż leczenie doustne. Bierze się pod uwagę preparaty o protekcyjnym działaniu na naczynia krwionośne.

Leczenie zabiegowe: Istnieją zabiegi dermatologiczne, które skutecznie wspomagają leczenie pękających naczynek. W naszej klinice pracujemy na innowacyjnych urządzeniach najnowszej generacji: Laser Varilite, Laser Harmony XL pro Dye-VL.

CHCESZ SIĘ POZBYĆ POPĘKANYCH NACZYNEK Z TWARZY? ZADZWOŃ: 793 997 080

Zobacz również: