Cera naczynkowa wymaga specjalnego traktowania

Jak pielęgnować cerę naczynkową?

Dzięki najnowocześniejszej na świecie technologii laserów Varilite oraz pro Dye-VL, cerę naczynkową można wyleczyć szybko i skutecznie. Fototerapia umożliwia nieinwazyjne i bezbolesne zamknięcie naczynek. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu!

Cera naczynkowa jest wyjątkowo wrażliwa na czynniki zewnętrzne. Często pojawiają się na niej popękane naczynka, zwane potocznie „pajączkami”. Ten typ cery lubi się czerwienić – winne są takie bodźce, jak bardzo wysoka lub bardzo niska temperatura, zbyt mocny peeling, wilgoć czy wiatr. Zazwyczaj zaczerwienienia pojawiają się w okolicy nosa, policzków i brody. Nadwrażliwość i kruchość naczyń krwionośnych zwiększają prawdopodobieństwo pojawienia się trądziku różowatego – dlatego tak istotnym jest udanie się do dermatologa.

W trakcie wizyty, lekarz zbada i zdiagnozuje cerę. Dzięki wywiadowi lekarskiemu, dermatolog dobierze najlepszą pielęgnację, bazującą na sprawdzonych dermokosmetykach oraz poradzi, jakie zabiegi będą najlepsze dla Pacjenta.

W klinice stosujemy skuteczną i bezpieczną metodę fototerapii, którą przeprowadzamy na najnowocześniejszych na świecie laserach – Varilite oraz Harmony XL pro Dye-VL.

Pamiętajmy, że cera naczynkowa jest wyjątkowo wrażliwa i wymaga specjalnego traktowania. Jej potrzeby najlepiej zna dermatolog. Pielęgnacja kosmetykami drogeryjnymi to w tym przypadku zdecydowanie za mało.

UMÓW SIĘ DO ZAUFANEGO DERMATOLOGA! ZADZWOŃ: 793 997 080

 

Zobacz również: