Skuteczne zamykanie naczynek i leczenie rumienia GDAŃSK

Jak działa laser Harmony XL?

Laser Harmony XL pro Dye-VL to najnowocześniejszy na świecie laser, który działa w oparciu o zaawansowaną technologię, która wykorzystuje wąskopasmowe światło pulsacyjne.

Energia wiązki światła jest przekazywana do wybranych miejsc w skórze, w których znajdują barwniki: hemoglobina i melanina. Hemoglobina znajduje się w niewielkich zmianach naczyniowych, a melanina odpowiada za przebarwienia i plamy.

Zabieg laserem Harmony XL jest nieinwazyjny, efektywny i bezpieczny. Fototerapia umożliwia skuteczne leczenie trądziku różowatego, pękających naczynek, rumienia, czerwienienia twarzy i wszelkich zmian naczyniowych na twarzy i ciele.

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu!

Wskazania i przeciwskazania

Wskazania do zabiegu:

Trądzik różowaty, rumień, czerwienienie się twarzy, rozszerzone naczynka, pękające naczynka, przebarwienia.

Przeciwskazania: 

Ciąża, epilepsja, cukrzyca, opalona skóra, choroby nowotworowe, stany zapalne skóry, bielactwo, terapia retinoidami, steroidami, izotretoniną, przyjmowanie leków i ziół światłouczulających np: nagietek, dziurawiec, antybiotyki.

Na czym polega zabieg?

Zabieg Laserem Harmony XL pro Dye-VL nie wymaga zastosowania znieczulenia i jest praktycznie bezbolesny. W jego trakcie, Pacjent może odczuwać delikatne pieczenie i ciepło. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i lekko obrzęknięta, jednak efekt ten nie wyłącza z codziennych obowiązków, gdyż można go przykryć makijażem. Po 2-3 dniach te objawy całkowicie znikną. Zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępach 4-tygodniowych.

Przed i po zabiegu:

Dwa tygodnie przez zabiegiem nie można się opalać ani stosować samoopalaczy. Również po antybiotykoterapii należy odczekać ok. 2-3 tygodni, zanim się do niego przystąpi.

Po zabiegu skórę należy odpowiednio nawilżać i chronić przed promieniowaniem słonecznym, poprzez zastosowanie kremów z wysokim filtrem SPF. Należy unikać opalania się oraz sauny.

UMÓW SIĘ NA ZABIEG! ZADZWOŃ: 793 997 080

Zobacz również: